2020-2021 Uur LOKAAL COMPETITIE SPELERS - PLOEGEN Vertrek
ma 31/08/20          
di 01/09/20 19,30 Biljartpalace NIDM afd 1 Zanzibar 1: Forthomme, Soumagne, Debondt, Miatton 18,00
wo 02/09/20          
do 03/09/20          
vr 04/09/20          
za 05/09/20          
zo 06/09/20          
ma 07/09/20          
di 08/09/20 19,30 Dobber B d Gew band / afd 2 Zanzibar: Beckers, W. Lemoine, C. Lemoine 19,00
wo 09/09/20          
do 10/09/20          
vr 11/09/20          
za 12/09/20          
zo 13/09/20          
ma 14/09/20          
di 15/09/20          
wo 16/09/20          
do 17/09/20          
vr 18/09/20          
za 19/09/20          
zo 20/09/20          
ma 21/09/20 19,30 Garnier B d Gew band / afd 2 Zanzibar: Beckers, W. Lemoine, C. Lemoine 19,00
di 22/09/20          
wo 23/09/20 19,30 Couronne B d Gew kader / afd 1 Zanzibar 1 : Volders, Van Baelen 18,30
do 24/09/20          
vr 25/09/20 19,30 Garnier criterium 120 vrij C. Lemoine, W. Lemoine 19,00
za 26/09/20          
zo 27/09/20          
ma 28/09/20          
di 29/09/20          
wo 30/09/20 19,30 Léopold B d Gew 3B KB / afd 2 Zanzibar 1: Van Baelen, Van Hoof, Volders 18,30
do 01/10/20          
vr 02/10/20          
za 03/10/20 14,00 Vilvoordse gewestfinale 160 vrij KB E. Van Baelen 13,00
zo 04/10/20 14,00 Vilvoordse gewestfinale 160 vrij KB E. Van Baelen 13,00
ma 05/10/20 19,30 Vottem NIDM afd 2 Zanzibar 2: Mues, Jaubin, Thibaut, Thon 18,00
ma 05/10/20 19,30 Amicale criterium 90 38/2 C. Lemoine, Van Baelen  
di 06/10/20 19,30 Vilvoordse B d Gew kader / afd 2 Zanzibar 2 : Vanderlocht, Van Baelen 18,45
wo 07/10/20          
do 08/10/20          
vr 09/10/20          
za 10/10/20          
zo 11/10/20          
ma 12/10/20 19,30 Amicale B d Gew 3B KB / afd 2 Zanzibar 2: Beckers, W. Lemoine, C. Lemoine 19,00
di 13/10/20          
wo 14/10/20 19,30 Herstalien NIDM afd 2 Zanzibar 2: Mues, Jaubin, Thibaut, Volders 18,00
do 15/10/20          
vr 16/10/20          
za 17/10/20          
zo 18/10/20          
ma 19/10/20 19,30 Kampenhout B d Gew kader / afd 2 Zanzibar 3 : W. Lemoine, C. Lemoine 18,45
ma 19/10/20 19,30 Kampenhout B d Gew kader / afd 1 Zanzibar 1 : Van Baelen, Stultjens 18,45
di 20/10/20 19,30 De Witte Molen NIDM afd 1 Zanzibar 1: Forthomme, Soumagne, Debondt, Miatton 18,15
di 20/10/20 19,30 Vilvoordse B d Gew band / afd 2 Zanzibar: Beckers, W. Lemoine, C. Lemoine 18,45
wo 21/10/20          
do 22/10/20 19,30 Vilvoordse B d Gew 3B GB / afd 1 Zanzibar: Parisi, Elsen, Volders 18,45
vr 23/10/20 19,30 Amicale criterium 120 vrij W. Lemoine, C. Lemoine 19,00
za 24/10/20 14,00 Vilvoordse gewestfinale 120 38/2 K. Stultjens 13,00
zo 25/10/20 15,00 Vilvoordse gewestfinale 120 38/2 K. Stultjens 14,00
ma 26/10/20          
di 27/10/20          
wo 28/10/20 19,30 Garnier B d Gew 3B KB / afd 2 Zanzibar 1: Parisi, Van Hoof, Volders 19,00
do 29/10/20          
vr 30/10/20 19,30 Couronne criterium 60 38/2 W. Lemoine  18,15
vr 30/10/20 19,30 Garnier criterium 90 38/2 Van Baelen, C. Lemoine 19,00
za 31/10/20          
zo 01/11/20          
ma 02/11/20          
di 03/11/20          
wo 04/11/20          
do 05/11/20 19,30 URSM B d Gew kader / afd 2 Zanzibar 2 : Vanderlocht, Van Baelen 18,00
vr 06/11/20          
za 07/11/20          
zo 08/11/20          
ma 09/11/20          
di 10/11/20 19,30 Garnier B d Gew 3B KB / afd 2 Zanzibar 2: Beckers, W. Lemoine, C. Lemoine 19,00
wo 11/11/20          
do 12/11/20          
vr 13/11/20 19,30 Vilvoordse criterium 60 38/2 W. Lemoine 18,30
za 14/11/20          
zo 15/11/20          
ma 16/11/20          
di 17/11/20 19,30 Kampenhout B d Gew kader / afd 1 Zanzibar 1 : Van Baelen, Stultjens 18,45
di 17/11/20 19,30 K & V B d Gew band / afd 2 Zanzibar: Beckers, W. Lemoine, C. Lemoine 19,00
wo 18/11/20          
do 19/11/20 19,30 Garnier NIDM afd 2 Zanzibar 2: Mues, Jaubin, Thibaut, Thon 19,00
vr 20/11/20          
za 21/11/20          
zo 22/11/20          
ma 23/11/20 19,30 Amicale B d Gew 3B KB / afd 2 Zanzibar 1: Parisi, Van Hoof, Volders 19,00
di 24/11/20          
wo 25/11/20          
do 26/11/20 19,30 Couronne NIDM afd 2 Zanzibar 2: Mues, Jaubin, Thibaut, Thon 18,30
vr 27/11/20          
za 28/11/20          
zo 29/11/20          
ma 30/11/20          
di 01/12/20 19,30 Kampenhout B d Gew kader / afd 2 Zanzibar 2 : Vanderlocht, Van Baelen 18,45
di 01/12/20 19,30 Garnier B d Gew band / afd 2 Zanzibar: Beckers, W. Lemoine, C. Lemoine 19,00
wo 02/12/20 19,30 Maaslandse NIDM afd 2 Zanzibar 2: Mues, Jaubin, Thibaut, Thon 18,30
do 03/12/20 19,30 K & V B d Gew 3B GB / afd 1 Zanzibar: Parisi, Elsen, Volders 19,00
vr 04/12/20          
za 05/12/20          
zo 06/12/20          
ma 07/12/20 19,30 Mister 100 Lier NIDM afd 1 Zanzibar 1: Forthomme, Soumagne, Debondt, Miatton 18,30
di 08/12/20          
wo 09/12/20          
do 10/12/20          
vr 11/12/20          
za 12/12/20          
zo 13/12/20          
ma 14/12/20          
di 15/12/20 19,30 Vilvoordse B d Gew kader / afd 1 Zanzibar 1 : Van Baelen, Stultjens 18,45
wo 16/12/20          
do 17/12/20          
vr 18/12/20 19,30 Herstalien NIDM afd 2 Zanzibar 2: Mues, Jaubin, Thibaut, Thon 18,00
vr 18/12/20 19,30 K & V B d Gew 3B GB / afd 1 Zanzibar: Parisi, Elsen, Volders 19,00
za 19/12/20          
zo 20/12/20          
ma 21/12/20          
di 22/12/20          
wo 23/12/20          
do 24/12/20          
vr 25/12/20          
za 26/12/20          
zo 27/12/20          
ma 28/12/20          
di 29/12/20          
wo 30/12/20          
do 31/12/20          
vr 01/01/21          
za 02/01/21          
zo 03/01/21          
ma 04/01/21          
di 05/01/21          
wo 06/01/21          
do 07/01/21 19,30 Garnier NIDM afd 2 Zanzibar 2: Mues, Jaubin, Thibaut, Thon 19,00
vr 08/01/21          
za 09/01/21          
zo 10/01/21          
ma 11/01/21          
di 12/01/21          
wo 13/01/21          
do 14/01/21          
vr 15/01/21          
za 16/01/21          
zo 17/01/21          
ma 18/01/21          
ma 19/01/21 19,30 Welkenraedt NIDM afd 2 Zanzibar 2: Mues, Jaubin, Thibaut, Thon 18,00
di 19/01/21 19,30 Garnier B d Gew 3B KB / afd 2 Zanzibar 1: Parisi, Van Hoof, Volders 19,00
wo 20/01/21          
do 21/01/21          
vr 22/01/21          
za 23/01/21          
zo 24/01/21          
ma 25/01/21 19,30 Herentals NIDM afd 1 Zanzibar 1: Forthomme, Soumagne, Debondt, Miatton 18,30
di 26/01/21 19,30 Maaslandse NIDM afd 2 Zanzibar 2: Mues, Jaubin, Thibaut, Thon 18,30
di 26/01/21 19,30 K & V B d Gew band / afd 2 Zanzibar: Beckers, W. Lemoine, C. Lemoine 19,00
di 26/01/21 19,30 Garnier B d Gew 3B GB / afd 1 Zanzibar: Parisi, Elsen, Volders 19,00
wo 27/01/21          
do 28/01/21          
vr 29/01/21          
za 30/01/21          
zo 31/01/21          
ma 01/02/21 19,30 De Ploeg NIDM afd 1 Zanzibar 1: Forthomme, Soumagne, Debondt, Miatton 18,00
di 02/02/21          
wo 03/02/21          
do 04/02/21          
vr 05/02/21          
za 06/02/21          
zo 07/02/21          
ma 08/02/21 19,30 Biljart Express NIDM afd 1 Zanzibar 1: Forthomme, Soumagne, Debondt, Miatton 18,00
di 09/02/21          
wo 10/02/21 19,30 Couronne B d Gew kader / afd 2 Zanzibar 3 : W. Lemoine, C. Lemoine 18,30
ma 10/02/21 19,30 Léopold B d Gew kader / afd 1 Zanzibar 1 : Van Baelen, Stultjens 18,30
ma 10/02/21 19,30 Léopold B d Gew 3B GB / afd 1 Zanzibar: Parisi, Elsen, Volders 18,30
do 11/02/21          
vr 12/02/21          
za 13/02/21          
zo 14/02/21          
ma 15/02/21          
di 16/02/21          
wo 17/02/21          
do 18/02/21 19,30 Disonais NIDM afd 2 Zanzibar 2: Mues, Jaubin, Thibaut, Thon 18,00
vr 19/02/21          
za 20/02/21          
zo 21/02/21          
ma 22/02/21          
di 23/02/21          
wo 24/02/21 19,30 Garnier B d Gew 3B GB / afd 1 Zanzibar: Parisi, Elsen, Volders 19,00
do 25/02/21          
vr 26/02/21          
za 27/02/21          
zo 28/02/21          
ma 01/03/21 19,30 De Eik NIDM afd 1 Zanzibar 1: Forthomme, Soumagne, Debondt, Miatton 18,00
di 02/03/21          
wo 03/03/21          
do 04/03/21          
vr 05/03/21 19,30 Couronne B d Gew 3B KB / afd 2 Zanzibar 2: Beckers, W. Lemoine, C. Lemoine 18,30
za 06/03/21          
zo 07/03/21          
ma 08/03/21          
di 09/03/21 19,30 Garnier B d Gew kader / afd 2 Zanzibar 3 : W. Lemoine, C. Lemoine 19,00
di 09/03/21 19,30 Vilvoordse B d Gew 3B GB / afd 1 Zanzibar: Parisi, Elsen, Volders 18,45
wo 10/03/21          
do 11/03/21 19,30 Dobber B d Gew kader / afd 1 Zanzibar 1 : Van Baelen, Stultjens 19,00
vr 12/03/21          
za 13/03/21          
zo 14/03/21          
ma 15/03/21 19,30 Kortrijkse NIDM afd 1 Zanzibar 1: Forthomme, Soumagne, Debondt, Miatton 17,30
di 16/03/21          
wo 17/03/21 19,30 URSM B d Gew 3B KB / afd 2 Zanzibar 1: Parisi, Van Hoof, Volders 18,00
do 18/03/21          
vr 19/03/21          
za 20/03/21          
zo 21/03/21          
ma 22/03/21 19,30 Brugse NIDM afd 1 Zanzibar 1: Forthomme, Soumagne, Debondt, Miatton 15,30
di 23/03/21          
wo 24/03/21 19,30 Couronne B d Gew kader / afd 2 Zanzibar 2 : Vanderlocht, Van Baelen 18,30
wo 24/03/21 19,30 Couronne B d Gew 3B GB / afd 1 Zanzibar: Parisi, Elsen, Volders 18,30
do 25/03/21 19,30 URSM B d Gew kader / afd 2 Zanzibar 3 : W. Lemoine, C. Lemoine 18,00
vr 26/03/21          
za 27/03/21          
zo 28/03/21          
ma 29/03/21 19,30 Garnier B d Gew 3B KB / afd 2 Zanzibar 2: Beckers, W. Lemoine, C. Lemoine 19,00
di 30/03/21          
wo 31/03/21          
do 01/04/21          
vr 02/04/21          
za 03/04/21          
zo 04/04/21          
ma 05/04/21 19,30 Garnier B d Gew 3B GB / afd 1 Zanzibar: Parisi, Elsen, Volders 19,00
di 06/04/21          
wo 07/04/21          
do 08/04/21          
vr 09/04/21          
za 10/04/21          
zo 11/04/21          
ma 12/04/21          
di 13/04/21          
wo 14/04/21          
do 15/04/21 19,30 Fortuna NIDM afd 2 Zanzibar 2: Mues, Jaubin, Thibaut, Thon 18,00
vr 16/04/21          
za 17/04/21          
zo 18/04/21          
ma 19/04/21 19,30 Kampenhout B d Gew kader / afd 1 Zanzibar 1 : Van Baelen, Stultjens 18,45
ma 19/04/21 19,30 Garnier B d Gew 3B KB / afd 2 Zanzibar 1: Parisi, Van Hoof, Volders 19,00
di 20/04/21 19,30 Op De Meir NIDM afd 1 Zanzibar 1: Forthomme, Soumagne, Debondt, Miatton 18,30
wo 21/04/21          
do 22/04/21          
vr 23/04/21          
za 24/04/21          
zo 25/04/21          
ma 26/04/21 19,30 Garnier B d Gew 3B KB / afd 2 Zanzibar 2: Beckers, W. Lemoine, C. Lemoine 19,00
di 27/04/21          
wo 28/04/21          
do 29/04/21          
vr 30/04/21          
za 01/05/21          
zo 02/05/21          
ma 03/05/21 19,30 Garnier B d Gew 3B KB / afd 2 Zanzibar 1: Parisi, Van Hoof, Volders 19,00
ma 03/05/21 19,30 Garnier B d Gew 3B GB / afd 1 Zanzibar: Parisi, Elsen, Volders 19,00
di 04/05/21 19,30 De Leug NIDM afd 1 Zanzibar 1: Forthomme, Soumagne, Debondt, Miatton 18,30
di 04/05/21 19,30 Vilvoordse B d Gew kader / afd 2 Zanzibar 3 : W. Lemoine, C. Lemoine 18,45
wo 05/05/21 19,30 Garnier B d Gew kader / afd 2 Zanzibar 2 : Vanderlocht, Van Baelen 19,00
wo 05/05/21 19,30 URSM B d Gew 3B KB / afd 2 Zanzibar 2: Beckers, W. Lemoine, C. Lemoine 18,00
do 06/05/21          
vr 07/05/21          
za 08/05/21          
zo 09/05/21          
ma 10/05/21          
di 11/05/21 19,30 Garnier B d Gew 3B KB / afd 2 Zanzibar 2: Beckers, W. Lemoine, C. Lemoine 19,00
wo 12/05/21          
do 13/05/21          
vr 14/05/21          
za 15/05/21          
zo 16/05/21          
ma 17/05/21          
di 18/05/21          
wo 19/05/21 19,30 Couronne B d Gew 3B KB / afd 2 Zanzibar 1: Parisi, Van Hoof, Volders 18,30
wo 19/05/21 19,30 Léopold B d Gew 3B KB / afd 2 Zanzibar 2: Beckers, W. Lemoine, C. Lemoine 18,30
do 20/05/21          
vr 21/05/21          
za 22/05/21          
zo 23/05/21          
ma 24/05/21          
di 25/05/21          
wo 26/05/21          
do 27/05/21          
vr 28/05/21          
za 29/05/21          
zo 30/05/21          
ma 31/05/21          
di 01/06/21          
wo 02/06/21          
do 03/06/21          
vr 04/06/21          
za 05/06/21          
zo 06/06/21          
ma 07/06/21          
di 08/06/21          
wo 09/06/21          
do 10/06/21          
vr 11/06/21          
za 12/06/21          
zo 13/06/21          
ma 14/06/21          
di 15/06/21          
wo 16/06/21          
do 17/06/21          
vr 18/06/21          
za 19/06/21          
zo 20/06/21          
ma 21/06/21          
di 22/06/21          
wo 23/06/21          
do 24/06/21          
vr 25/06/21          
za 26/06/21          
zo 27/06/21          
ma 28/06/21          
di 29/06/21          
wo 30/06/21